- autor: PogonFSW66, 2013-01-12 16:11
-
Znamy terminarz rundy wiosennej w III lidze dolnośląsko-lubuskiej 2013 ! W rundzie wiosennej rozegramy tylko 6 spotkań w roli gospodarza. W 7 meczach wystąpimy jako goście !
Terminarz w rozwinięciu...
MECZE POGONI W ROLI GOSPODARZA :
19 KOLEJKA (2 W RUNDZIE)
Pogoń Świebodzin | - | Foto-Higiena Gać |
22 KOLEJKA (5 W RUNDZIE)
Pogoń Świebodzin | - | Sprotavia Szprotawa |
24 KOLEJKA (7 W RUNDZIE)
Pogoń Świebodzin | - | Orzeł Międzyrzecz |
26 KOLEJKA (9 W RUNDZIE)
Pogoń Świebodzin | - | Ilanka Rzepin |
28 KOLEJKA (11 W RUNDZIE)
Pogoń Świebodzin | - | Bielawianka Bielawa |
30 KOLEJKA (13 W RUNDZIE)
Pogoń Świebodzin | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie |
CAŁY TERMINARZ :
18 KOLEJKA
Promień Żary | - | Foto-Higiena Gać | |
Polonia Trzebnica | - | Pogoń Świebodzin | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Prochowiczanka Prochowice | |
Lechia Dzierżoniów | - | Sprotavia Szprotawa | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Ślęza Wrocław | |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Orzeł Międzyrzecz | |
Bielawianka Bielawa | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | |
Lechia Zielona Góra | - | Ilanka Rzepin |
19 KOLEJKA
Lechia Zielona Góra | - | Promień Żary | |
Ilanka Rzepin | - | Bielawianka Bielawa | |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Orzeł Międzyrzecz | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Ślęza Wrocław | - | Lechia Dzierżoniów | |
Sprotavia Szprotawa | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Prochowiczanka Prochowice | - | Polonia Trzebnica | |
Pogoń Świebodzin | - | Foto-Higiena Gać |
20 KOLEJKA
Promień Żary | - | Pogoń Świebodzin | |
Foto-Higiena Gać | - | Prochowiczanka Prochowice | |
Polonia Trzebnica | - | Sprotavia Szprotawa | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Ślęza Wrocław | |
Lechia Dzierżoniów | - | Orzeł Międzyrzecz | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Ilanka Rzepin | |
Bielawianka Bielawa | - | Lechia Zielona Góra |
21 KOLEJKA
Polonia Trzebnica | - | Ślęza Wrocław | |
Bielawianka Bielawa | - | Promień Żary | |
Lechia Zielona Góra | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Ilanka Rzepin | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | - | Lechia Dzierżoniów | |
Orzeł Międzyrzecz | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Sprotavia Szprotawa | - | Foto-Higiena Gać | |
Prochowiczanka Prochowice | - | Pogoń Świebodzin |
22 KOLEJKA
Promień Żary | - | Prochowiczanka Prochowice | |
Pogoń Świebodzin | - | Sprotavia Szprotawa | |
Foto-Higiena Gać | - | Ślęza Wrocław | |
Polonia Trzebnica | - | Orzeł Międzyrzecz | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | |
Lechia Dzierżoniów | - | Ilanka Rzepin | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Lechia Zielona Góra | |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Bielawianka Bielawa |
23 KOLEJKA
Polonia/Sparta Świdnica | - | Promień Żary | |
Bielawianka Bielawa | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Lechia Zielona Góra | - | Lechia Dzierżoniów | |
Ilanka Rzepin | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | - | Polonia Trzebnica | |
Orzeł Międzyrzecz | - | Foto-Higiena Gać | |
Ślęza Wrocław | - | Pogoń Świebodzin | |
Sprotavia Szprotawa | - | Prochowiczanka Prochowice |
24 KOLEJKA
Promień Żary | - | Sprotavia Szprotawa | |
Prochowiczanka Prochowice | - | Ślęza Wrocław | |
Pogoń Świebodzin | - | Orzeł Międzyrzecz | |
Foto-Higiena Gać | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | |
Polonia Trzebnica | - | Ilanka Rzepin | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Lechia Zielona Góra | |
Lechia Dzierżoniów | - | Bielawianka Bielawa | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Polonia/Sparta Świdnica |
25 KOLEJKA
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Promień Żary | |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Lechia Dzierżoniów | |
Bielawianka Bielawa | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Lechia Zielona Góra | - | Polonia Trzebnica | |
Ilanka Rzepin | - | Foto-Higiena Gać | |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | - | Pogoń Świebodzin | |
Orzeł Międzyrzecz | - | Prochowiczanka Prochowice | |
Ślęza Wrocław | - | Sprotavia Szprotawa |
26 KOLEJKA
Promień Żary | - | Ślęza Wrocław | |
Sprotavia Szprotawa | - | Orzeł Międzyrzecz | |
Prochowiczanka Prochowice | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | |
Pogoń Świebodzin | - | Ilanka Rzepin | |
Foto-Higiena Gać | - | Lechia Zielona Góra | |
Polonia Trzebnica | - | Bielawianka Bielawa | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Lechia Dzierżoniów | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie |
27 KOLEJKA
Lechia Dzierżoniów | - | Promień Żary | |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Polonia Trzebnica | |
Bielawianka Bielawa | - | Foto-Higiena Gać | |
Lechia Zielona Góra | - | Pogoń Świebodzin | |
Ilanka Rzepin | - | Prochowiczanka Prochowice | |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | - | Sprotavia Szprotawa | |
Orzeł Międzyrzecz | - | Ślęza Wrocław |
28 KOLEJKA
Promień Żary | - | Orzeł Międzyrzecz | |
Ślęza Wrocław | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | |
Sprotavia Szprotawa | - | Ilanka Rzepin | |
Prochowiczanka Prochowice | - | Lechia Zielona Góra | |
Pogoń Świebodzin | - | Bielawianka Bielawa | |
Foto-Higiena Gać | - | Polonia/Sparta Świdnica | |
Polonia Trzebnica | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | |
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Lechia Dzierżoniów |
29 KOLEJKA
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | - | Promień Żary | |
Lechia Dzierżoniów | - | Polonia Trzebnica |
Orzeł Ząbkowice Śląskie | - | Foto-Higiena Gać | |
Polonia/Sparta Świdnica | - | Pogoń Świebodzin |
Bielawianka Bielawa | - | Prochowiczanka Prochowice | |
Lechia Zielona Góra | - | Sprotavia Szprotawa |
Ilanka Rzepin | - | Ślęza Wrocław |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | - | Orzeł Międzyrzecz |
30 KOLEJKA
Promień Żary | - | Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) | 15 czerwca, 16:00 |
Orzeł Międzyrzecz | - | Ilanka Rzepin | 15 czerwca, 16:00 |
Ślęza Wrocław | - | Lechia Zielona Góra | 15 czerwca, 16:00 |
Sprotavia Szprotawa | - | Bielawianka Bielawa | 15 czerwca, 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice | - | Polonia/Sparta Świdnica | 15 czerwca, 16:00 |
Pogoń Świebodzin | - | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 15 czerwca, 16:00 |
Foto-Higiena Gać | - | Lechia Dzierżoniów | 15 czerwca, 16:00 |
Polonia Trzebnica | - | Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie | 15 czerwca, 16:00 |
UWAGA !
1) Runda rozpoczyna się 23/24 MARCA , a KOŃCZY 15 CZERWCA !
2) Terminarz będzie można znaleźć na naszej stronie w dziale III liga ----- Terminarz Rozgrywek