Zczuba.tv

Aktualności

Podsumowanie 12 kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej !

• autor: PogonFSW66, 2012-10-18 16:35

XII KOLEJKA ROZGRYWEK III LIGI DOLNOŚLĄSKO-LUBUSKIEJ PRZEBIEGAŁA POD DYKTANDO GOSPODARZY KTÓRZY WYGRALI SZEŚĆ SPOTKAŃ, JEDNO ZAKOŃCZYŁO SIĘ WYNIKIEM REMISOWYM A W JEDNYM ZWYCIĘŻYLI GOŚCIE.NA GÓRZE TABELI BEZ ZMIAN, A ZWYCIĘSTWA ODNIOSŁY DRUŻYNY Z JEJ DOŁU.

MOTOBI BYSTRZYCA KĄTY WR. - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚŁ. 2-1

Kibice w Kątach Wrocławskich wreszcie doczekali się zwycięstwa swojego zespołu. Do przerwy było remisowo, a złotą bramkę gospodarze zdobyli w 80 min.

FOTO HIGIENA GAĆ - BIELAWIANKA BIELAWA 2-2

Bielawianie mogą pluć se w brody. prowadzili już 2-0, mieli też karnego, którego nie wykorzystali. Skorzystali na tym miejscowi, doprowadzając do wyrównania w ostatniej minucie.

POLONIA TRZEBNICA - POLONIA/SPARTA ŚWIDNICA 3-2

Z dwóch Polonii dosyć niespodziewanie lepsza okazała się ta z Trzebnicy. Wynik w tym spotkaniu zmieniał się jak w kalejdoskopie, lecz decydujące słowo należało do gospodarzy.

PROCHOWICZANKA PROCHOWICE - STEINPOL ILANKA RZEPIN 3-1

Pewne zwycięstwo miejscowych. A Ilanka jeszcze do niedawna będąca w czołówce tabeli, zaczyna do niej tracić coraz większy dystans.

PROMIEŃ ŻARY - LECHIA DZIERŻONIÓW 1-0

Dobre wyrównane spotkanie, w którym szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy.

POGOŃ ŚWIEBODZIN - LECHIA ZIELONA GÓRA 1-6

Pogoń szybko straciła dwie bramki, a zaraz potem za czerwoną kartkę opuścił boisko jej lider B.Siemiński. Później już była tylko egzekucja.

SPROTAVIA SZPROTAWA - PIAST GORZÓW WLKP KARNIN 3-1

Przełamanie Sprotavi, która ustanowiła swój rekord w liczbie strzelonych bramek w jednym meczu.

ŚLĘZA WROCŁAW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 7-0

STRZELCY:

ZAIMPONOWALI SKUTECZNOŚCIĄ STRZELECKĄ TRZECIOLIGOWI PIŁKARZE ZDOBYWAJĄC W XII KOLEJCE AŻ 35 BRAMEK, A NAJSKUTECZNIEJSZY BYŁ TYM RAZEM KONRAD KĄTNY ZE ŚLĘZY WROCŁAW, ZDOBYWCA TRZECH GOLI.

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW III LIGI DOLNOŚLĄSKO-LUBUSKIEJ PO XII KOLEJCE:

17 - Wojciech Okińczyc (Lechia Z.G.)

10 - Daniel Chęciński (Bielawianka)

9 - Bartosz Siemiński (Pogoń), Wojciech Szuba (Polonia/Sparta), GRZEGORZ RAJTER (ŚLĘZA)

Całe podsumowanie zostało wykorzystane z oficjalnej strony Ślęzy Wrocław, za co Państwa serdecznie przepraszamy. Powodem takiej sytuacji i chwilowy brak aktualności, był spowodowany awarią sprzętu, na którym pracujemy. W najbliższym czasie już wszystko powinno wrócić do normy. Prosimy o wyrozumiałość !