- autor: PogonFSW66, 2012-10-07 16:09
-
Zakończyły się już dwie pierwsze rundy Pucharu Polski, na szczeblu województwa lubuskiego (LZPN). Pogoń Świebodzin, podobnie jak inne drużyny III ligowe z naszego województwa, startują od 3 rundy, ze względu na klasę ligi, w której występują. A więc poznaliśmy już naszego rywala w trzeciej rundzie. Będzie nim Sparta Miodnica, występująca obecnie w klasie B.
Mecz ze Spartą zostanie rozegrany 17 października, o godzinie 15:00, na wyjeździe. O tym spotkaniu będziemy pisać na kilka dni przed meczem.
Wracając do Pucharu Polski, o to wyniki uczestników w dwóch pierwszych rundach:
1 RUNDA:
Sparta Miodnica | 11-1 | Traper Chichy | 12 września, 16:30 |
Budowlani Gozdnica | 1-3 | Garbarnia Leszno Górne | 12 września, 16:30 |
KSF Zielona Góra | 3-0 | Start Płoty | 12 września, 16:30 |
Sparta Łężyca | 4-2 | Odra Nietków | 12 września, 16:30 |
Medyk II Cibórz | 2-2 | Sokół Kalsk | 12 września, 16:30 |
pd. k. 5-4 |
Błyskawica Lubinicko | 1-5 | Santos Świebodzin | 12 września, 16:30 |
Thrash Attack Lipiny | 1-6 | Modrzew Modrzyca | 12 września, 16:30 |
Zorza Nowe Żabno | 2-3 | GKS Siedlisko | 12 września, 16:30 |
Czarni Czarnowo | 4-5 | Spartak Budachów | 12 września, 16:30 |
Spartak Budachów wycofał się z II rundy |
Perła II Cybinka | 3-4 | Tramp Osiecznica | 12 września, 16:30 |
TS Przylep | 0-8 | UKP Zielona Góra | 12 września, 16:30 |
Zenit Myszęcin | 0-3 | Zjednoczeni Lubrza | 12 września, 16:30 |
(wo) |
gospodarze zrezygnowali z gry |
Rywal Stargard Gubiński | 1-5 | Relaks Grabice | 12 września, 16:30 |
Zorza Mostki | 0-3 | Zenit Ługów | |
w pierwotnym terminie (12 września, 16:30) odwołany |
Odra Klenica | 2-3 | Korona Wschowa | 12 września, 16:30 |
Mieszko Konotop | 8-2 | Amator Bobrowniki | 12 września, 16:30 |
Sokół Dąbrówka Wielkopolska | 0-3 | Syrena Zbąszynek | 12 września, 16:30 |
(wo) |
gospodarze zrezygnowali z gry |
Hamar Górzyn | 3-0 | Alfa Jaromirowice | 12 września, 16:30 |
(wo) |
goście zrezygnowali z gry |
Sparta Mierków | 0-2 | Carina Gubin | 12 września, 16:30 |
Stal Jasień | 1-4 | Budowlani Lubsko | 12 września, 16:30 |
Zryw Rzeczyca | 0-3 | Błękitni Toporów | 12 września, 16:30 |
(wo) |
gospodarze zrezygnowali z gry |
Cargovia Kargowa | 2-1 | Arka Nowa Sól | 12 września, 16:30 |
Mewa Cigacice | 1-3 | Piast Czerwieńsk | 12 września, 16:30 |
Nysa Przewóz | 0-3 | ŁKS Łęknica | 12 września, 16:30 |
(wo) |
gospodarze zrezygnowali z gry |
Nysa Trzebiel | 0-2 | Korona Kożuchów | 12 września, 16:30 |
Piast Parkovia Trzebiechów | 0-1 | Dąb Przybyszów | 12 września, 16:30 |
Błękitni Lubięcin | 0-3 | Formacja Port 2000 Mostki | 12 września, 16:30 |
(wo) |
gospodarze zrezygnowali z gry |
Czarni Jelenin | 0-3 | Tęcza Krosno Odrzańskie | 12 września, 16:30 |
(wo) |
gospodarze zrezygnowali z gry |
Delta Sieniawa Żarska | 1-3 | Vitrosilicon-Intra Iłowa | 12 września, 16:30 |
Orzeł Szlichtyngowa | 6-4 | Odra Bytom Odrzański | 12 września, 16:30 |
pd. |
2 RUNDA:
Sparta Miodnica | 3-2 | Korona Kożuchów | 26 września, 16:00 |
Iskra Małomice | 0-3 | Garbarnia Leszno Górne | 26 września, 16:00 |
(wo) |
KSF Zielona Góra | 2-0 | Błękitni Toporów | 26 września, 16:00 |
Krzysztof Marczak ?, Kamil Sajnóg ? |
Sparta Łężyca | 3-3 | Zjednoczeni Lubrza | 26 września, 16:00 |
pd. k. 3-4 |
Medyk II Cibórz | 1-6 | UKP Zielona Góra | 26 września, 16:00 |
Santos Świebodzin | 2-4 | Piast Czerwieńsk | 26 września, 16:00 |
Mieszko Konotop | 3-4 | Modrzew Modrzyca | 26 września, 16:00 |
GKS Siedlisko | 0-6 | Dąb Przybyszów | 26 września, 16:00 |
Łużyczanka Lipinki Łużyckie | 0-8 | ŁKS Łęknica | 26 września, 16:00 |
Relaks Grabice | 3-4 | Tęcza Krosno Odrzańskie | 26 września, 16:00 |
Carina Gubin | 0-3 | Vitrosilicon-Intra Iłowa | 26 września, 16:00 |
(wo) |
Syrena Zbąszynek | 1-8 | Formacja Port 2000 Mostki | 26 września, 16:00 |
nieznany ? - Paweł Piskorski ?, ?, ?, Tomasz Pawlak ?, ?, ?, Tomasz Iwanowski ?, Kamil Kruszyński ? |
Orzeł Szlichtyngowa | 4-3 | Korona Wschowa | 26 września, 16:00 |
Cargovia Kargowa | 3-0 | Zenit Ługów | 26 września, 16:00 |
(wo) |
goście nie dojechali |
Hamar Górzyn | 3-2 | Tramp Osiecznica | 26 września, 16:00 |
MECZE ZAPLANOWANE NA 3 RUNDĘ WYGLĄDAJĄ NASTĘPUJĄCO:
Sparta Miodnica | - | Pogoń Świebodzin | 17 października, 15:00 |
Garbarnia Leszno Górne | - | Vitrosilicon-Intra Iłowa | 17 października, 15:00 |
KSF Zielona Góra | - | Dąb Przybyszów | 17 października, 15:00 |
Zjednoczeni Lubrza | - | Lechia Zielona Góra | 17 października, 15:00 |
UKP Zielona Góra | - | Sprotavia Szprotawa | 17 października, 15:00 |
Modrzew Modrzyca | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 17 października, 15:00 |
Orzeł Szlichtyngowa | - | Formacja Port 2000 Mostki | 17 października, 15:00 |
Cargovia Kargowa | - | Piast Czerwieńsk | 17 października, 15:00 |
Hamar Górzyn | - | ŁKS Łęknica | 17 października, 15:00 |
Budowlani Lubsko | - | Promień Żary | 17 października, 15:00 |